Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Veri Merkezleri

Türkiye, bölgesel anlamda yüksek teknoloji ve bilişim endüstrisinin önemli bir merkezi haline gelmiştir. Bu büyüme ve gelişimde, Türkiye’nin artan Veri Merkezi altyapısı önemli bir rol oynamaktadır ve sektörün sürdürülebilirliğine katkı sağlamaktadır.

Günümüzde, her şey veriye dayalı olarak ilerlemektedir. Kısa süreli bir elektrik kesintisi bile verilerin güvenliğini tehlikeye atabilir ve ciddi kayıplara neden olabilir. Bu nedenle, müşterilerinizin verileriyle birlikte ağlarını ve sistemlerini korumanız son derece önemlidir.

Veri merkezlerine güç sağlama konusunda güvenilir ve dayanıklı FG Wilson jeneratörlerine güvenebilirsiniz. Uzman ekibimiz, ihtiyaçlarınıza, zaman planınıza ve bütçenize uygun güç sistemleri tasarlamak, inşa etmek ve kurmak konusunda size destek olacaktır.

Özel olarak tasarlanmış dizel jeneratör setlerinden oluşan geniş ürün yelpazemiz, veri merkezi altyapınıza tam olarak entegre edilecek şekilde dizayn edilmiştir. Hızlı kurulum ve sürekli acil durum servis garantisiyle, gücünüzü güvende tutuyoruz.

FG Wilson mühendisleri, veri merkezlerinin gereksinim duyduğu kesintisiz güç kaynağından soğutma yüklerine kadar her detayı dikkate alarak en uygun jeneratörü belirleme konusunda uzmanlaşmıştır. Veri merkezi jeneratörlerimizin eksiksiz sistem testlerini gerçekleştirir ve işletmenizi uzun vadede korumak için acil servis desteği sağlamanın yanı sıra önleyici bakım anlaşmaları sunarız.